Huţanu, Valentin
Doleanu, Ioana
Elevul Radu-Ionuț Stoleriu, de la Colegiul Național „Emil Racoviță“, a obținut medalie de...
Mihai, Andrei
Hopulele, Cătălin
Rotaru, Vlad
Scînteianu, Paula
În perioada 4 - 11 mai 2019, Mălina-Elena Constantinescu,
După derularea ediției cu numărul XXXIX a Olimpiadei Naționale de Geografie, Inspectoratul...
Pop, Ana
Andrei, Alex
Baraboi, Carmen
Ignea, Andreea
Zavastin, Cristian
Păunescu, Nelu
De burse vor beneficia: Theodora Constantin (Colegiul „Emil Racoviță”), premiată cu bronz la...
Bălhuc, Paul
Vlad Tuchiluș și Robert Antochi de la Colegiul „Negruzzi” au obținut bronz și o mențiune la...
Eleva Theodora Alexandra Constantin a obținut medalia de bronz la Olimpiada Internațională de...
Olimpiada Națională a Studenților Economiști a fost organizată de Asociația Facultăților de...
Jugaru, Andreea
L.O.
Gînju, Liliana
Cele trei eleve premiate cu argint: Diana Constantin, Ruxandra Tesloianu şi Camelia Diaconu...
Oprea, Loredana
A.R.
David Cristian Călin, elev la Colegiul Naţional, a obţinut medalia de argint la chimie
G.S.
Adrian Airinei, elev în clasa a XII-a la Colegiul "Gheorghe Asachi "
Lucaci, Cristina
Tudor Giurgică Tiron este absolvent al clasei a X-a la Colegiul Naţional şi a fost declarat ...
Tudor Giurgică - Tiron, elev al Colegiului Naţional este recompensat cu această călătorie...
M.G.
La olimpiada internaţională de geografie desfăşurată în Polonia, Valentin Rumleanschi, elev...
Vlad Luca Simion de la Colegiul Naţional "Emil Racoviţă " a obţinut locul I la proba de chimie...
O.R.
Andrei Ungureanu, din clasa a XI-a
Codină, Dorel
Este vorba despre Dan Cozma, absolvent al Colegiului "Negruzzi ", calificat la Olimpiada...
Premiantul este Vladimir Rumleanschi
Raţă, Marinela
Sunt menţionaţi elevii Marius Pachiţariu (Colegiul Naţional) şi Gabriela Ciobanu (Colegiul ...
Stoian, Francesca
Premii obţinute la olimpiadele de informatică, religie, muzică şi rusă de elevi de la Liceul ...
F.C.
Marius Pachiţariu (Colegiul Naţional), Tudor Ibănescu (Colegiul "C. Negruzzi ") şi Gabriela...
Elevii sunt de la Colegiul "Emil Racoviţă " şi Colegiul Naţional
Elevii întorşi victorioşi de la competiţiile organizate în Turcia, Yacuţia (Rusia) şi...
Elebvele medaliate : Ruxandra Tesloianu, Camelia Diaconu şi Diana Constantin învaţă la Colegiul ...
Au participat: Laura şi Iulia Ştreangă (Colegiul Naţional) şi Alexandra Stănescu (Colegiul ...
Dîscă, Andrei
Robert Ciobanu, elev la Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil " a câştigat argintul la...
M.R.
Conform statisticilor I.Ş.J., pe primul loc se află Colegiul "Racoviţă ". Urmează Colegiul...
Soare, Denisa
În funcţie de rezultatele obţinute la olompiade sînt nominalizate pe primele locuri : Colegiiile...