Performanță fabuloasă! Smaranda Corneanu a câștigat un turneu în Muntenegru

sport - tenis chat
turneu sportiv chat
manifestări sportive chat
sportivi ieşeni chat
Sumar La concursul Cungu & Co Open 2014, găzduit de localitatea Ulcinj, sportiva ieșeană a câștigat turneul de simplu și de dublu (împreună cu Andreea Velcea). Smaranda Corneanu este elevă în clasa a VII-a la Liceul cu Program Sportiv (LPS) Iași și este legitimată la CS Axis Iași, fiind pregătită de antrenorul Mircea Rădulescu. La categoria 14 ani, ocupă locul 5 la nivel național și locul 80 la nivel internațional.
299 __ $aPerformanță fabuloasă! Smaranda Corneanu a câștigat un turneu în Muntenegru
200 __ $aPerformanță fabuloasă! Smaranda Corneanu a câștigat un turneu în Muntenegru $fFlorin Briaur
686 __ $a11.2.
330 __ $aLa concursul Cungu & Co Open 2014, găzduit de localitatea Ulcinj, sportiva ieșeană a câștigat turneul de simplu și de dublu (împreună cu Andreea Velcea). Smaranda Corneanu este elevă în clasa a VII-a la Liceul cu Program Sportiv (LPS) Iași și este legitimată la CS Axis Iași, fiind pregătită de antrenorul Mircea Rădulescu. La categoria 14 ani, ocupă locul 5 la nivel național și locul 80 la nivel internațional.